Brusenbauch Meislová o Brexitu

11. 6. 2019

Monika Brusenbauch Meislová v minulých dnech zazanamenala několik výstupů na téma Brexitu.

Prestižní Oxford University Politics Blog uveřejnil její text o české brexitové politice. Text si můžete přečíst zde.

V Bratislavě se minulý týden konala konference Future of Europe, kterou pořádala birminghamská Aston University a Komenského univerzita, kterou Monika zahajovala spolu s Andy Garthem, britským velvyslancem na Slovensku, a profesorem Timem Haughtonem. Monika zde přednesla příspěvek, který se týkal perspektivy střední a východní Evropy vůči Brexitu a výstupovým vyjednáváním (foto).

V neposlední řadě pak Monika pro bruselský Euractiv.com komentovala postoj V4 k Brexitu - zde.