Tým ambasadorů MUNI pro práci v institucích EU

9. 10. 2019

Máte zájem o práci či stáž v institucích EU, ale nevíte, kde hledat ty správné nabídky? Tápete nad tím, jak probíhá výběrové řízení?

Pak je tu pro vás nově vytvořený tým ambasadorů Masarykovy univerzity pro práci v institucích Evropské unie EU Careers Ambassadors.

Na příslušných facebookových stránkách můžete sledovat, jaká jsou aktuálně otevřená výběrová řízení pro stáže, ale také práci v institucích, orgánech a agenturách EU v Bruselu, Lucemburku, Štrasburku nebo v jakémkoliv dalším městě napříč členskými státy EU.

Ambasadory budete v budoucnu moci potkat i v některých kurzech nebo na dalších akcích univerzity, které teprve plánují.