Studenti a studentky měli skvělou příležitost diskutovat s doktorem Angelosem Chrysogelossem

14. 4. 2022

V úterý 12. dubna 2022 měli studenti a studentky kurzu „Brexit: Politics, Policies and Processes“ skvělou příležitost diskutovat s doktorem Angelosem Chrysogelossem - britským odborníkem na zahraniční politiku a Brexit. Angelos přednáší na Metropolitan London University a působí jako výzkumník v European University Institute. Je např. autorem knihy “Party Systems and Foreign Policy Change in Liberal Democracies“, která vyšla v nakladatelství Routledge, a mnoha článků v prestižních žurnálech. Pro naše studenty si připravil velmi zajímavou přednášku na téma „Populism, Party Politics, Europe: How Did Brexit Happen“.