O veřejných zakázkách s absolventem KMVES

29. 10. 2019

Problematika veřejných zakázek v sobě skrývá potenciál ekonomických přínosů, ale i politických skandálů. Nevyhnete se jí, ať již v budoucnu budete pracovat ve veřejném nebo soukromém sektoru, na univerzitě, na ministerstvu, v neziskovce, nebo v nadnárodní firmě. Navíc jsou veřejné zakázky regulovány nejen českými zákony, ale i pravidly Evropské unie. V západní Evropě začíná do prostoru veřejných zakázek vstupovat udržitelný rozměr, snahou je tento koncept přenášet i do ČR. Je dobré zjistit o této problematice něco navíc a rozšířit tak své teoretické znalosti české a evropské politiky o praktický rozměr.

Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií Vás proto zve na přednášku „Veřejné zakázky: jde to i jinak? Udržitelný přístup (česká a evropská perspektiva)“.

Přednášet bude absolvent Evropských studií Libor Rosenzweig spolu s Adamem Gromnicou (MPSV – sociálně odpovědné veřejné zadávání http://sovz.cz/). Libor Rosenzweig aktuálně pracuje v bankovním sektoru, takže může zodpovědět i dotazy směřující na uplatnění absolventa sociálně-vědních oborů v soukromém sektoru.

Přednáška se uskuteční v úterý 5. listopadu v 16:00 v učebně 53 na FSS MU. Jste srdečně zváni.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info