Michal Kořan členem Poradního vědeckého sboru institutu Equilibrium

11. 2. 2020

Michal Kořan se stal členem Poradního vědeckého sboru vznikajícího institutu Equilibrium, jehož cílem je hledat komplexní a interdisciplinární otázky a odpovědi na výzvy české společnosti a středoevropského regionu. Hlavní prvotní oblasti zájmu institutu: dopady technologií na společnost a vládnutí, vzdělání a ekonomika (včetně energetiky a životního prostředí) a odolnost.

Institut založili významné osobnosti české vědy: Prof. Miroslav Bárta (egyptolog), Prof. Vladimír Beneš (neurochirurg), Prof. Vladimír Mařík (kybernetik), Prof. Peter Staněk (ekonom a prognostik), Prof. Zdeněk Souček (odborník na strategické řízení), Prof. Václav Pačes (genetik) a Prof. Milan Zelený (ekonom).