Konferenční aktivity Jiruška a Vlčka

3. 12. 2019

Martin Jirušek a Tomáš Vlček v minulém týdnu prezentovali analýzu energetického sektoru České republiky na setkání analytiků a akademických výzkumných pracovníků z regionu střední a východní Evropy na odborném workshopu v Paříži. Workshop s názvem „Energy Connectivity in Central Europe: issues, challenges, opportunities“  spoluorganizovalo zastoupení Polské akademie věd v Paříži a stálá mise Polské republiky při OECD.

Martin s Tomášem prezentovali příspěvek s názvem „Energy Policy in Need of Reality Check: the Case of the Czech Republic“, v němž kriticky hodnotili nesoulad cílů státní energetické politiky ČR a reálného stavu věcí. Prezentovaný příspěvek by se měl v budoucnu objevit v podobě kapitoly v knize zabývající se tématem energetické bezpečnosti ve středoevropském regionu.

Martin Jirušek se pak v závěru týdne zúčastnil odborného workshopu v gruzínském Tbilisi, který pořádala Ambasáda České republiky v Gruzii a think-tank Evropské hodnoty. Workshop nesl název „Sharing best practices in exposing foreign malign influence from Czech Republic and Slovakia“ a Martin zde prezentoval příspěvek na téma rizik vyskytujících se v různých oblastech energetického sektoru.  


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info