Dr. Nils Haneklaus, Prof. Tzong-Ru Lee, Prof. Jane Misihairabgwi a Dr. Mary Nakabungo Kaggwa přednášeli 5. dubna pro studenty KMVES

12. 4. 2023

Minulou středu navštívili naši katedru Dr. Nils Haneklaus (University for Continuing Education Krems, Austria), Prof. Tzong-Ru Lee (National Chung Hsing University, Taiwan), Prof. Jane Misihairabgwi (University of Namibia) a Dr. Mary Nakabungo Kaggwa (Kyambogo University, Uganda).
Pro studenty programů Energy Policy Studies a Mezinárodní vztahy a energetická bezpečnost připravili vyjednávací hru s názvem "The Phosphorus Negotiation Game", kde studenti zastávali role jednotlivých aktérů hypotetické situace vyjednávání o těžbě uranu.