Galerie vybraných absolventů

Bc. Kristiána Černá

O Kristiáně

„Také díky znalostem a dovednostem, které mi katedra předala, se mi daří dosahovat nadprůměrných výsledků na prestižní britské univerzitě“

Na studium vzpomíná

Studium Mezinárodních teritoriálních studií na Fakultě sociální studií MU pro mě bylo nejen úžasným obdobím mého života, ale také cennou zkušeností, která zásadně přispěla k mému osobnímu růstu i kvalitnímu vzdělání. Oceňovala jsem zvláště možnost studia vybraných předmětů v anglickém jazyce a psaní seminárních prací, které rozvinulo mé analytické myšlení a zlepšilo písemný projev. V rámci studia jsem měla také možnost absolvovat dvě stáže v Bruselu, kde jsem získala první pracovní zkušenosti v oboru.

Také díky znalostem a dovednostem, které mi katedra předala, se mi daří dosahovat nadprůměrných výsledků na prestižní britské univerzitě University of Birmingham, kde v současné době studuji obor Development Management (Aid Management). Studium Mezinárodních teritoriálních studií bylo pro mě skvělým základem, bez něhož bych se nyní nemohla věnovat mezinárodnímu rozvoji a plnit si své životní sny.

Zůstaňme v kontaktu

Na naší společné budoucnosti nám záleží. Zůstaňte se svou katedrou v kontaktu. Jen tak se můžete dovědět o zajímavých akcích, plánech katedry a společně rozvíjet zajímavé projekty.

Odebírejte náš Twitter, sledujte FB a instargramový profil katedry (viz níže), ale především si přesměrujte svou poštu v Informačním systému Masarykovy univerzity na aktuální email. Pošta v IS je spojením na celý život. Stačí kliknout.   

Zůstaňte i po absolvování studia se školou v kontaktu!

 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/KMVESFSS/

TWITTER: https://twitter.com/MVESFSSMU

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/muni_dires/

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info