Neformální setkání s Kate Davenport na téma "Ženy v diplomacii": skvělá příležitost pro studentky naší katedry!

10. 10. 2023

U příležitosti středečního „International Day of the Girl“ srdečně zveme všechny studentky naší katedry na neformální posezení u kávy či čaje s Kate Davenport OBE, vrcholnou britskou diplomatkou a zástupkyní britského velvyslance v ČR Kate Davenport . Tématem setkání, které se uskuteční v oblíbené kavárně Podnebí ve středu 11. 10. 2023 od 12:00 do 13:00 hod, budou výzvy a příležitosti, jimž ženy v diplomacii čelí. Akce je určena pro cca 10-12 zájemkyň. V případě zájmu se prosím ozvěte na Ambassador.OfficePrague@fcdo.gov.uk. Těšíme se na Vás!