Monika Brusenbauch Meislová na Aston University v Birminghamu

9. 11. 2023

Monika Brusenbauch Meislová vystoupila ve čtvrtek 2. listopadu 2023 v Birminghamu na akci na téma „Zahraničně-politické postavení Velké Británie po Brexitu“. Akci, která byla určena i pro veřejnost, upořádala Aston University a Aston Centre for Europe a vystoupili na ní kromě Moniky ještě i poslanec britského parlamentu Rt Hon Liam Byrne, britský velvyslanec Nathaniel Copsey, profesorka Victoria Vdovychenko a britská odbornice na britsko-unijní vztahy Sophie Stowers.

Vedle toho Monika během svého pobytu v Birminghamu přednášela i na Aston University, kde od roku 2022 působí jako hostující profesorka.