Kate Davenport OBE na KMVES

16. 10. 2023

Minulý týden naše katedra hostila Kate Davenport OBE , zástupkyni vedoucího mise na Britském velvyslanectví v Praze. Dne 10. října 2023 Kate vystoupila jako host v rámci naší přednášky "Brexit: Politics, Policies, and Processes", který vede Monika Brusenbauch Meislová. Sezení se vyznačovalo živou interakcí, studenti kladli podnětné otázky, které podpořily diskusi. Kromě přednášky si Kate připomněla Mezinárodní den dívek 11. října 2023 také neformální diskusí o roli žen v diplomacii u kávy a čaje. Tato konverzace nabídla našim studentkám jedinečnou příležitost pochopit nuance a výzvy, kterým ženy v oblasti diplomacie čelí. Kate vyjadřujeme vděčnost za to, že se s námi podělila o své odborné znalosti a zkušenosti a obohatila tak naše akademické prostředí.