Nemůžeš vycestovat a přesto chceš studovat v zahraničí? Máme pro tebe řešení!

15. 12. 2022

Chcete získat mezinárodní zkušenosti? Být součástí unikátního nového projektu a zároveň získat ECTS? Fyzický výjezd do zahraničí prostě neodpovídá vaší aktuální životní situaci?

Nezoufejte – zde je vaše životní příležitost:

Přidejte se k nám a staňte se součástí jedinečného zážitku VERSATILE Online Exchange Semester. Vyberte si jeden kurz, dva, tři nebo celý ERASMUS online výměnný semestr od 1. března do 26. května 2023 (uzávěrka přihlášek je 15. února 2023).

CO VÁM NABÍZIME?

VERSATILE Online Exchange Semester je virtuální výměnný program ERASMUS pro studenty, kteří chtějí získat mezinárodní zkušenosti, aniž by museli cestovat do zahraničí:

• Vyberte si z řady osmi na míru šitých inovativních online kurzů
  • Udělejte si celý výměnný semestr nebo si jen vyberte kurzy, které se vám líbí
  • Připojte se k týmovým třídám spolu se studenty z celé Evropy
  • Vyzkoušejte inovativní styly virtuální výuky od odborníků z našich partnerských institucí
  • Buďte první, kdo se zapojí do unikátního nového programu ERASMUS
  • Studujte zdarma na 4 evropských univerzitách současně!