Monika Brusenbauch Meislová se zúčastnila v Bratislavě konference o vztazích Velké Británie a střední Evropy

28. 3. 2022

Dne 17. a 18. března 2022 se Monika Brusenbauch Meislová zúčastnila v Bratislavě konference o vztazích Velké Británie a střední Evropy (UK and Central European Co-operation for Prosperity and Peace). Konferenci pořádalo britské ministerstvo zahraničních věcí (Foreign, Commonwealth & Development Office), Aston University v Birminghamu a Univerzita Komenského. V jejím rámci Monika vystoupila mj. i na panelu spolu s britským velvyslancem na Slovensku, Nigelem Bakerem, a europoslancem Vladimírem Bilčíkem.