Soutěž pro autory Mgr. prací s tématikou EU

26. května 2016

Zastoupení Evropské komise v ČR ve spolupráci s Odborem informování o evropských záležitostech Úřadu vlády České republiky, Katedrou světové ekonomiky Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze ve spolupráci s Centrem evropských studií VŠE a zástupci dalších univerzit/vysokých škol v ČR opět vyhlašují soutěž Laboratoř Evropské unie.

Soutěž je určena studentům nebo absolventům magisterských nebo navazujících magisterských studijních programů v České republice, kteří se ve svých závěrečných pracích věnují nebo věnovali tématice Evropské unie, unijních politik nebo jinými s EU souvisejícími tématy. Úspěšní účastníci soutěže obrdží finanční odměnu a jejich práce budou uveřejněny v odborném sborníku.

Přihlášku do soutěže je možné zaslat na tomto odkazu. Deadline pro přihlášky je 15. července 2016. Bližší informace se dozvíte na kontaktním e-mailu jirankov@vse.cz nebo na webu VŠE.