Přednášky izraelského konzultanta, psychologa a válečného veterána Reuvena Gala

18. října 2017

Naše katedra v těchto dnech hostí vzácného hosta. Dr. Reuven Gal je uznávaným odborníkem se zkušenostmi v oblasti sociologie, psychologie a bezpečnosti působící na Dan Shomron Institute for Social, Security and Peace Studies at the Kinneret College on the Sea of Galilee a Technion – Israel Institute of Technology.

Dr. Gal ve své práci využívá bohatých zkušeností z celého světa, které nabyl při službě v izraelské armádě, působení v několika konfliktech jako důstojník izraelské vojenské pěchoty a vojenský psycholog, jako výzkumník zabývající se problematikou bezpečnosti ze sociologického hlediska či jako poradce izraelského premiéra.

Reuven Gal tento týden vyučuje na naší katedře předmět Social Resilience at the Individual, Communal and National level.