Letní škola energetické bezpečnosti - přihlašování již otevřeno

7. dubna 2015

Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií si Vás ve spolupráci s partnery projektu (Mezinárodní politologický ústave MU, 50Hertz Transmission GmbH, ČEZ, a.s.) dovoluje pozvat na již čtvrtý ročník letní školy energetické bezpečnosti s názvem "The Energy Policy of the EU and its Position in Global Energy Environment". Letní škola se bude věnovat aktuálním otázkám mezinárodních vztahů a energetické politiky ve vztahu k Evropské unii a proběhne ve dnech 2. - 9. srpna 2015 v Univerzitním centru MU v Telči.

Na letní škole budou přednášet špičky ve svých oborech z České republiky i zahraničí. Například James Henderson z britského think-tanku Oxford Institute for Energy Studies; Silvia Haufe zastupující německého operátora přenosových sítí 50hertz GmbH; Aleksandra Lis z univerzity Adama Mickiewicze v polské Poznani; Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost; Petr Závodský, ředitel odboru výstavby jaderných zařízení společnosti ČEZ a další.

Součástí letní školy bude také celodenní exkurze do jaderné elektrárny Temelín a bohatý společenský program. Absolvováním letní školy studenti získají 4 kredity systému ECTS.

Kompletní informace o programu, přednášejících, poplatcích a procesu přihlášení naleznete na webu. Termín pro podávání přihlášek je 31. května.

V případě jakýchkoliv dotazů k letní škole nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu (SummerSchoolMU@gmail.com) nebo na naší stránce na Facebooku