Den fakulty a ocenění studentů KMVES

16. dubna 2015

V rámci Dne fakulty, který Fakulta sociálních studií oslavila 16. dubna, proběhlo předání ocenění studentům za výjimečné bakalářské závěrečné práce. Za Katedru MVES ocenění převzala Lyudmyla Tysyachna z oboru Mezinárodní vztahy za práci s názvem Polská zahraniční politika vůči Ukrajině v letech 1991-2013 a Matúš Pavelko z oboru Evropská studia za práci Pôsobenie Európskej únie ako civilnej mocnosti v Podnestersku a pri riešení podnesterského konfliktu.

Cenu rektora za výjimečně kvalitní doktorskou práci převzal také Bc. Mgr. Vladimír Đorđević, Ph.D. za práci US Foreign Policy in the Western Balkans from 1993 to 2009 a Mgr. Zinaida Shevchuk, Ph.D. za práci Understanding Armed Conflicts: Evolving Nature of Conflicts in the South Caucasus.

Všem oceněným upřímně gratulujeme!