Web FSS MU Úvodní stránka katedry mezinárodních vztahů FSS


Telefon: 549 495 224


Bc. Kristiána Černá

Bc. Kristiána Černá
Také díky znalostem a dovednostem, které mi katedra předala, se mi daří dosahovat nadprůměrných výsledků na prestižní britské univerzitě

Na studium vzpomíná

Studium Mezinárodních teritoriálních studií na Fakultě sociální studií MU pro mě bylo nejen úžasným obdobím mého života, ale také cennou zkušeností, která zásadně přispěla k mému osobnímu růstu i kvalitnímu vzdělání. Oceňovala jsem zvláště možnost studia vybraných předmětů v anglickém jazyce a psaní seminárních prací, které rozvinulo mé analytické myšlení a zlepšilo písemný projev. V rámci studia jsem měla také možnost absolvovat dvě stáže v Bruselu, kde jsem získala první pracovní zkušenosti v oboru.

Také díky znalostem a dovednostem, které mi katedra předala, se mi daří dosahovat nadprůměrných výsledků na prestižní britské univerzitě University of Birmingham, kde v současné době studuji obor Development Management (Aid Management). Studium Mezinárodních teritoriálních studií bylo pro mě skvělým základem, bez něhož bych se nyní nemohla věnovat mezinárodnímu rozvoji a plnit si své životní sny.